U bent hier

Show - Resultaten - 2012

Tienen 04-03-2012

Best in Show
CATEGORIE 1:
Best in show kater:
GIC Farb Fleck's Manolito (PER a 21 33) Mary Treep-de Bakker
Best in show poes:
GIC Honey Bun of the Booted Tomcat (PER d 21 33) Ab & Joke Smid
Best in show castraat kater:
IP Ultimatum de Kernevez (PER ns) Marine Bertier
Best in show castraat poes:
IC Candy Kisses Double Forgeron (PER g 33) Ab & Joke Smid
Best in show junior 6-10 maanden:
Grisou de Kunlun (PER n) Michéle Lateur

CATEGORIE 2:
Best in show kater:
IC Big Giant's Resort Grand Duke (MCO d 09 22) Monique Beekmans
Best in show poes:
CH Heaven van de Simona's (SBI n) Annette Kuijpers
Best in show castraat kater:
Iron van de Simona's (SBI a) Michelle Breemer
Best in show castraat poes:
GIP KIara van Elmo's Play Ground (SBI n 21) Anni Wareman
Best in show junior 6-10 maanden:
License to Kill of the Schi-Coons (MCO n 09 22) Dirk Hoogendoorn & Carmen Ebbers
Best in show kitten 3-6 maanden:
Racoone's Don Pablo di Marco (MCO a 22) Nancy Reyns

CATEGORIE 3:
Best in show kater:
IC Dearcat's Jill-Sander Blue (BRI a) Agnieszka - Anna Ziemendorf
Best in show poes:
IC Jethro's Carmen Kahlo (ABY o) Truska Otte & Ank Vos
Best in show castraat kater:
IP Reza van Joy Palace (CRX ns) Jolanda Staarthof
Best in show castraat poes:
GIP & EC Samantha Rose of Thorchham (BRI g) Roos Hellmann-van Steijn
Best in show junior 6-10 maanden:
Wildtemptation Néfertiti (BEN n 24) Eddy Hellebosch
Best in show kitten 3-6 maanden:
Asian Safari Incredibile Dictu (BEN n 24) Doriano Fecondo

CATEGORIE 4:
Best in show kater:
NW IC Jaïr Jentle van Diaspora JW (SIA b 21) M R Kuipers - Kossen
Best in show poes:
DK*Marseen Fujita Pearson (OSH f) Desiree Knoop
Best in show kitten 3-6 maanden:
Tica van Scalindjo (OSH f 03) Desiree Knoop

BREED Best in Show (NFO)
Best in show kater:
SC Titran's Telemachos (NFO n) Renée Lanser - Weissbach
Best in show poes:
IC Just Catnap's Envy Me (NFO n 09 22) Maurice Reynaers
Best in show castraat kater:
PR Bacchus de Wood Lake (NFO n 03 22) Laurence Hoffmann-Raggi
Best in show castraat poes:
GIP & EC Witney Serola's *B DVM (NFO n 09) Gisèle Tinel
Best in show junior 6-10 maanden:
NL*Perun's Johny Magic (NFO n 09) Pricilla van Ballegooijen
Best in show kitten 3-6 maanden:
Geirrod de l"Eperon (NFO n 22) Alexandra Besson

Best in show Veteraan:
EC Vixen des iles Lofoten*F DM, DVM (NFO n 09 23) Claudine Seron

VOORGEDRAGEN VOOR BEST IN SHOW

Categorie 1
Katers
CH Garfield Lorenzo de la Madrilene (PER e 02) Albert & Claudine Brouillard
Poezen
GIC Evora des Trois Nobel (PER n 03) Albert & Claudine Brouillard
Castraat katers
GIP Spirit of the Booted Tomcat (PER d 33) W Middelkoop

Categorie 2
Katers
IC Sweet-Rialto's Emperor (MCO n 03) Wilco Mosterd
IC IT* Leaena Revolver (MCO n 23) Rens & Conny Veenhuis
IC Ziera-Vera Marchenprinz (MCO n 09 22) Tanja Vaupel
Sir Maverik of Mount Steele (MCO ns 03 23) Marion Ollesch
Poezen
Chriscoon Blossom (MCO n 09 22) Tineke van Booren
Starsupernova Seldana di C. (MCO f 09 23) Nancy Reyns
GIC Boule de Neige de la Perle d'Or DVM (SBI c) Francine des Chaterettes
PL*Koc-Pol Cat Rita Hayworth (RAG a 04 21) Marian Groenendijk
Castraat katers
Burberry de la Ferme Saint Roche (MCO d 22) Sylvia Meurer
SP Carry Through's Silver Chero-kee (MCO ns 23) Gerda & Gré Streefkerk
IP Blessingblueeyes Binkey (SBI n) Sherida Boskamp
IP Diesel van het Aartsparadijs (SBI b 21) John & Hanny van der Aart
Castraat poezen
Racoone's Gipsy (MCO f 22) Lynn Adriaens
PR & IC Charlotte Os veer witte vuutjes (SBI a) Anni Wareman
Junioren 6-10 maanden
Grace des Cheveux D'anges (SBI b) Erik Brillard
Madison's Love Chiara (SBI c) Annette Kuijpers
The Nordolls Sweet Suprise (RAG n 03) Marieke Schep
Allure Rock di Villa Segreta (RAG a 03 21) Anne Dehard
Kittens 3-6 maanden
Coonattack Ganesha Gamma Gemini (MCO g) Anita and Tor Are Harvey

Categorie 3
Katers
IC Sacred Spirit Encre Rouge (BUR e) Linda Dooremalen
SC Figaro des Nesmes (CRX ns) Joeri Vanrusselt
Poezen
GIC Roxio Solange de Monte Aragon (BRI a) Gepke en Jeroen Bender
IC Godelieve Point-wood (BRI ns 22 64) Marja Hendriks - Peperzak
Castraat katers
L' Amigo van de Katteklauw (BRI c 03) Ronny & Claudine Vercamer - Van Poucke
PR Rex Flower's Supreme Sultan (CRX n 33) Sylvia Vermeij
Castraat poezen
PR/IC Sandy Flower of Thorchham (BRI e) Elly Fakkeldij-v d Putten
Ina of Total Eclipse (CRX a 09) Isabelle Degueldre
Junioren 6-10 maanden
Carte Blanche Van Eyck (BRI w 62) Karine Remels
Guapa d'Egerie's Land (BEN n 24 33) Marie-Françoise Vincent
Kittens 3-6 maanden
A'Miss Choucke van de katteklauw (BRI b) Patrick Ottevaere
Jewels Choice Romeo (BUR d) Linda Dooremalen

Breed Best in Show
Katers
CH Fats Domino des Iles Lofoten*F (NFO n 09) Gisèle Tinel
CH S* NC's Poker Face (NFO a 03 22) Lucie Melle Marais
Perun's Ego (NFO d 03 23) Miranda Mantje
IC Elliasz des FriggOdin (NFO ns 09) Renée Lanser - Weissbach
Poezen
IC Evi v.Lampertstal (NFO n 09) Marco Reetz
CH Etna de Wood Lake (NFO n 23) Monique Milville
Gaelic Legend de Laïloken (NFO f 03 22) Marie Amélie Tripon
IC Clémentine de Wood Lake (NFO fs 09 23) Cécile Bally
Castraat katers
GIP Kjeld Alexander van ThaiNoor (NFO n 09) Jan & Milena van den Brink
PR Sterrenkatten's Thorvik (NFO n 23) Wilbert en Sarah Van Zetten
EC Vixen des iles Lofoten*F DM, DVM (NFO n 09 23) Claudine Seron
IP Yshvar de Vegalyrae (NFO d 09 23) Karine Mazay
Castraat poezen
SP/EC Maneskinn's Lenja, DM DSM (NFO n 09 23) Renée Lanser - Weissbach
IC Arumaï d'Hibernia (NFO f 09) Karine Mazay
Junioren 6-10 maanden
Gribaldi de Khazad Dum (NFO n 09 22) Andrea Pinto, Fred Schara
Titran's Winnetou (NFO d) Renée Lanser - Weissbach
Animaniac's Hot Line (NFO d 09 23) Petra Brauer
Gaude Matter Polonia des Aulnes de Lambercy (NFO fs 09 22) Cécile Bally
Kittens 3-6 maanden
DK Europa's Sorte Emilia (NFO n 09) Ursula Gleich
Killix Jennifer (NFO n 09 23) Amélie Ardhuin
Geremiah de Lailoken (NFO d 03 22) Floriana de Maio
Glitnir's Just Like Heaven (NFO ns 09 23) Karoline Schuncken

BEST IN VARIËTEIT
Categorie 2
Hawkwind's Lily-Rose Melody (MCO a) Michel Herweijer
Chriscoon Blossom (MCO n 09 22) Tineke van Booren
License to Kill of the Schi-Coons (MCO n 09 22) Dirk Hoogendoorn & Carmen Ebbers
Kaëthe Vom Gahlenhof (MCO f 22) Kristof & Wendy De Zutter
Racoone's Gipsy (MCO f 22) Lynn Adriaens
Starsupernova Seldana di C. (MCO f 09 23) Nancy Reyns
IC Pantherinicoons Yoshi (MCO ds 22) Soraya & Dennis Bjelobrk
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09) Rens & Conny Veenhuis
Racoone's Don Pablo di Marco (MCO a 22) Nancy Reyns
SP Carry Through's Silver Cherokee (MCO ns 23) Gerda & Gré Streefkerk
Sir Maverik of Mount Steele (MCO ns 03 23) Marion Ollesch
IP Hayj You Coons Noël (MCO ds 09 22) Marjolein Wieman
SC Titran's Telemachos (NFO n) Renée Lanser - Weissbach
CH Fats Domino des Iles Lofoten*F (NFO n 09) Gisèle Tinel
NL*Perun's Johny Magic (NFO n 09) Pricilla van Ballegooijen
CH Etna de Wood Lake (NFO n 23) Monique Milville
Geirrod de l"Eperon (NFO n 22) Alexandra Besson
CH S* NC's Poker Face (NFO a 03 22) Lucie Melle Marais
Gribaldi de Khazad Dum (NFO n 09 22) Andrea Pinto, Fred Schara
Killix Jennifer (NFO n 09 23) Amélie Ardhuin
PR Bacchus de Wood Lake (NFO n 03 22) Laurence Hoffmann-Raggi
Titran's Winnetou (NFO d) Renée Lanser - Weissbach
Gaelic Legend de Laïloken (NFO f 03 22) Marie Amélie Tripon
Animaniac's Hot Line (NFO d 09 23) Petra Brauer
IP Yshvar de Vegalyrae (NFO d 09 23) Karine Mazay
GIC Eye of the Tiger des Aulnes de Lambercy (NFO ns 24) Véronique Sangin
Galliano Khazad-Dum (NFO ns 23) Marie Cécile Stéphany
IC Clémentine de Wood Lake (NFO fs 09 23) Cécile Bally
Gaude Matter Polonia des Aulnes de Lambercy (NFO fs 09 22) Cécile Bally
Siering's Mount Mc.Kinley (NFO w 62) Dirk Siering
CH Heaven van de Simona's (SBI n) Annette Kuijpers
GIC Shinju van de Akkerwinde (SBI a) Marjon en Johan Willemse
Grace des Cheveux D'anges (SBI b) Erik Brillard
GIC Boule de Neige de la Perle d'Or DVM (SBI c) Francine des Chaterettes

Categorie 3
IC Grisaille’s Brilliant Performer (RUS) Christien W den Uil
IC Dearcat's Jill-Sander Blue (BRI a) Agnieszka - Anna Ziemendorf
Bartholomeo Brittish Diamond (BRI a) Kurt Maene
Mr.Basiel House Haidely (BRI c) Patrick Ottevaere
Pommelien van Shorazana (BRI g) Karine Remels
IC Jethro's Cassandra Kahlo (ABY n) Truska Otte & Ank Vos
GIC Kanpur Alea Jacta Est (BEN n 24) Doriano Fecondo
Wildtemptation Néfertiti (BEN n 24) Eddy Hellebosch
SC Figaro des Nesmes (CRX ns) Joeri Vanrusselt
Alizee Made in Belgie (CRX ds) Joeri Vanrusselt

CACS behaalden:
Evora des Trois Nobel (Per n 03) Albert & Claudine Brouillard
Farb Fleck's Manolito (PER a 21 33) Mary Treep-de Bakker
Honey Bun of the Booted Tomcat (PER d 21 33) Ab & Joke Smid
La-Restinga's Kelowna (MCO g 22) Gerda & Gré Streefkerk
EdenPark's Breanna Warjun (MCO f 09 22) Monique Beekmans
SleepyHollow Underground (MCO ns 09 22) Soraya & Dennis Bjelobrk
Just Catnaps Novelty (NFO n 02 21) Marco Reetz
Norsk Skjønnhet Caley DVM (NFO g 09) Karoline Schuncken
Eye of the Tiger des Aulnes de Lambercy (NFO ns 24) Véronique Sangin
Møllebuske's Sanna (NFO ns 23) Klaas & Miranda Mantje
Just Catnap's Cinema (NFO fs 09 23) Véronique Sangin
Amor Amor de la Perle d'Or (SBI n) Nicole Godier-Lepert
Shinju van de Akkerwinde (SBI a) Marjon en Johan Willemse
Golden Rock Naos (SBI c) Evelyne Leblond
Boule de Neige de la Perle d'Or DVM (SBI c) Francine des Chaterettes
Dune de Pajeros (SBI a 21) Sylvie Andrieux
Halina Hope von der Weper (RUS) J.H.A. Jonkman
Blue Sothis van de Katteweide (BRI a) Gepke en Jeroen Bender
Roxio Solange de Monte Aragon (BRI a) Gepke en Jeroen Bender
M'Mariosa's Charles (BRI c) Patrick Ottevaere
Camée van de Kelmee (BRI c) Ria Greijmans-van Osch
Buddahs Angels Blossom DVM (BRI g) Peter Zagwijn
Kanpur Alea Jacta Est (BEN n 24) Doriano Fecondo

CAPS behaalden:
Spirit of the Booted Tomcat (PER d 33) W Middelkoop
Sandy Beaches Fancy Pants (MCO n 03) Michelle Breemer
Bubblicious vd Mainly Queens (MCO f) Els Kemker-Schultz
Gladür's Beverly Crusher (MCO fs 22) Marianne Thoolen
Big Love's Atomic (MCO ds 09 23) Winni van Amersfoort
Kjeld Alexander van ThaiNoor (NFO n 09) Jan & Milena van den Brink
Witney Serola's *B DVM (NFO n 09) Gisèle Tinel
Sterre av Jelleby (NFO g 09 23) Jan & Milena van den Brink
Egoiste des Monts Brumeux (NFO w) Martine Monchicourt
KIara van Elmo's Play Ground (SBI n 21) Anni Wareman
Little Phoenix A'Miss Liselotte (BRI a) Patrick Ottevaere
Samantha Rose of Thorchham (BRI g) Roos Hellmann-van Steijn
Snowdogs Diesel van Mijjen's (BRI b 03) Erika van Kampen
Chanel van Claumel (BRI e 03) Nel van Loon

CAGCIB behaalden:
Sweet-Rialto's Emperor (MCO n 03) Wilco Mosterd
IT* Leaena Revolver (MCO n 23) Rens & Conny Veenhuis
Ziera-Vera Marchenprinz (MCO n 09 22) Tanja Vaupel
Big Giant's Resort Grand Duke (MCO d 09 22) Monique Beekmans
Casey von langenseifen (MCO f 09 22) Andreas Eser
Pantherinicoons Yoshi (MCO ds 22) Soraya & Dennis Bjelobrk
Zadok Vom Arlesbrunnen (NFO nt 09) Laurence Hoffmann-Raggi
Evi v.Lampertstal (NFO n 09) Marco Reetz
F*Forest Cat Farrell JW (NFO n 09 23) Marie-Pierre Francois
Just Catnap's Envy Me (NFO n 09 22) Maurice Reynaers
Eressea's Dante (NFO e 23) Nicole Wolters
Eowyn de Laïloken*F (NFO f 09) Marie-Pierre Francois
Elliasz des FriggOdin (NFO ns 09) Renée Lanser - Weissbach
Clémentine de Wood Lake (NFO fs 09 23) Cécile Bally
Floreal de la Perle d'Escurote (SBI a) Francoise Chaboche
Favorite de la Perle d'Escurote (SBI a) Francoise Chaboche
Dar es Salaam's HoneyBear (SBI e) Ans Rietveld - de Munck
Flora du Royaume des Muses (SBI f) Evelyne Leblond
Fleur de Lys du Royaume des Muses (SBI g) Evelyne Leblond
First Lady Love de la Bounecyane (SBI h) Evelyne Leblond
Grisaille’s Brilliant Performer (RUS) Christien W den Uil
Beata de Caritates (RUS) Natalia van der Flier
Dearcat's Jill-Sander Blue (BRI a) Agnieszka - Anna Ziemendorf
Miss Frauke von Bullerbue (BRI c) Patrick Ottevaere
Dearcat's Kiss-Kiss Kiwigirl (BRI g) Agnieszka - Anna Ziemendorf
Godelieve Pointwood (BRI ns 22 64) Marja Hendriks - Peperzak
Jill van de Karwendel (BRI a 33) Johan van Nieu-wenhuijzen
Jethro's Cassandra Kahlo (ABY n) Truska Otte & Ank Vos
Jethro's Carmen Kahlo (ABY o) Truska Otte & Ank Vos
Feeus ZilverMist (BUR a) Hans te Boekhorst
Sacred Spirit Encre Rouge (BUR e) Linda Dooremalen
Raya van Joy Palace (CRX n) Jolanda Staarthof
Jaïr Jentle van Diaspora JW (SIA b 21) M R Kuipers - Kossen
Uranus van Scarlettini (OSH c 25) Ada Roessen

CAGPIB behaalden:
Ultimatum de Kernevez (PER ns) Marine Bertier
Fairy's Fantasy Blue Hurricane (MCO a) Hettie van Klaveren
Time to Spend Feline Fantasy (MCO n 22) Michel Herweijer
Hawkwind's EasyGo (MCO n 09 22) Michel Herweijer
Minstrel Hall's Fleur des Lys (MCO ds 22) Esther Kloek
Hayj You Coons Noël (MCO ds 09 22) Marjolein Wieman
Dylan de Wood Lake (NFO n 03 22) Laurence Hoffmann-Raggi
Yshvar de Vegalyrae (NFO d 09 23) Karine Mazay
Blessingblueeyes Binkey (SBI n) Sherida Boskamp
Diamond van de Akkerwinde (SBI b) G J Visser
Eoline du lac de Sévigné (SBI c) Francoise Chaboche
Diesel van het Aartsparadijs (SBI b 21) John & Hanny van der Aart
Brugesa's Peter Alexander-De (RAG a 03) Liette Zahn-Schintgen
Levy van de Nijehoeve (BRI e) Astrid Dorresteijn
Buyan Kurilkot (KBL ns 09 24) Michéle Lateur
Reza van Joy Palace (CRX ns) Jolanda Staarthof

CACIB behaalden:
Frisbee de Kernevez (PER ns) Isabelle Hector
Garfield Lorenzo de la Madrilene (PER e 02) Albert & Claudine Brouillard
Eosy du Parc Royal (PER f 03) Isabelle Hector
Mistique of the Booted Tomcat (PER a 21 33) Mary Treep-de Bakker
Shivers Moonchild Morrigaine (MCO a 09) Marjoleine Aafjes-Drenth
Chriscoon Lulu Kitana (MCO gs 09 22) Tineke van Booren
Glitnir's Pan Pantalaimon (NFO a) Karoline Schuncken
Fats Domino des Iles Lofoten*F (NFO n 09) Gisèle Tinel
Etna de Wood Lake (NFO n 23) Monique Milville
S* NC's Poker Face (NFO a 03 22) Lucie Melle Marais
Bolsängen Aslög (NFO ns 22) Véronique Sangin
Just Catnap's Tommy T (NFO ns 09 22) Dirk Siering
Flaky du Chalet de Berge (NFO w 64) Lucie Melle Marais
Ferrari van de Akkerwinde (SBI n) Greet van Berkel-Derksen
Heaven van de Simona's (SBI n) Annette Kuijpers
Gaia de la Chalardiere (SBI b) Evelyne Leblond
Donna van 't Saenhof (SBI c) Marjon en Johan Willemse
Kalisa von Ramenka (RUS) Bettina Ott - Woitzik
Finch's Zebulon (BRI a) Patrick Ottevaere
Miss Vanja of Phoenix (BRI a) Patrick Ottevaere
Hyacinth de Monte Aragon (BRI c) Hans en Jolanda Lefering
Emelie Lizzy van Claumel (BRI g) Roos Hellmann-van Steijn
Amazing Ayla of Loyal Beauty (BRI j) Karin Both
Sweet Cherie Seta D'Argento (BRI ay 24) Cora Bergsma
Over-Nite Sensation's Norton (ABY n) Bea Limbeek & Manouk Boekhoff
Jethro's Nigiste Saba (ABY n) Truska Otte & Ank Vos
Britt v.d.Aalstreep (ABY o) Marian Springvloed
Filii des Maure di Ankh (BEN n 24) Marie-Françoise Vincent
Enchantedtails Shania of Asiansafari (BEN n 24) Agnès Gayraud
Phu Quoc's Naomi Sayuri (DRX w 64) Bert van de Pieterman
Urko SII-Khaao von Rüopingen JW (SIA w 67) M R Kuipers - Kossen

CAPIB behaalden:
Sheercats' Ramblin' On My Mind (MCO n 09) Marjolein Wieman
Handsome Bill van 't Kolksluis (MCO d) Helma Meulenbroek
Lignana's Hot Lips (MCO f) Marianne Thoolen
Rufus Cassiopeia (MCO ds 09 22) Yvonne Weijers
Sterrenkatten's Thorvik (NFO n 23) Wilbert en Sarah Van Zetten
Bacchus de Wood Lake (NFO n 03 22) Laurence Hoffmann-Raggi
Charlotte Os veer witte vuutjes (SBI a) Anni Wareman
Bijoux van het Aartsparadijs (SBI n 21) John & Hanny van der Aart
Sandy Flower of Thorchham (BRI e) Elly Fakkeldij-v d Putten
Gameplan Jayson van Mijjen's (BRI c 03) Erika van Kampen
Rex Flower's Supreme Sultan (CRX n 33) Sylvia Vermeij

CAC behaalden:
Hawkwind's Lily-Rose Melody (MCO a) Michel Herweijer
Racoone's Sir Casanova (MCO n 09 22) Lynn Adriaens
Chriscoon Blossom (MCO n 09 22) Tineke van Booren
Kaëthe Vom Gahlenhof (MCO f 22) Kristof & Wendy De Zutter
Starsupernova Seldana di C. (MCO f 09 23) Nancy Reyns
Afelio Kaizer (MCO ns) Anita and Tor Are Harvey
Timaracoon's Golda Mae (MCO as) Jan Van Impe
Sir Maverik of Mount Steele (MCO ns 03 23) Marion Ollesch
Karlik Karodok (NFO n) Andrea Pinto, Fred Schara
Don Tomaso's O'Picasso (NFO a) Cécile Bally
Nordic Ghost Just In Time (NFO a 09) Patricia Ramon
Starsfromnorway Mira (NFO n 22) Maurice Reynaers
Tuscania's Braley (NFO a 09 23) Charles Raes
Titran's Ximena Navarrete (NFO n 03 23) Marianne van der Helm
Utblicken's Brunhilde (NFO f 22) Petra Brauer
Perun's Ego (NFO d 03 23) Miranda Mantje
Gaelic Legend de Laïloken (NFO f 03 22) Marie Amélie Tripon
Siering's Mara (NFO ns 09 23) Dirk Siering
Day Dream de Maymyo (SBI n) Isabelle Lefebvre
Gavotte de la Vallee du Sittang (SBI a) Erik Brillard
Paqueretta Gazelle Belle (SBI c) Francoise Chaboche
Ceonka's Chocolina (SBI b 21) Panny Fincken - Rempakins
Gemme la Vie du Royaume des Muses (SBI c 21) Evelyne Leblond
Calinda du Temple de Lugh (SBI j 21) Erik Brillard
DK*Seiero's Prinsess Josephine (RAG n 03) Marian Groenendijk
PL*Koc-Pol Cat Rita Hayworth (RAG a 04 21) Marian Groenendijk
Jose'phine de la Pâquerette (CHA) Christine Gutsche
Milenja Janna von Ramenka (RUS) Bettina Ott - Woitzik
Mr.Basiel House Haidely (BRI c) Patrick Ottevaere
Chelbygoldblue Alonso (BRI e) Angelien F-Hogenboom
Lexie van het Woelige Leven (BRI e) Anja Wever-Langedijk
Pommelien van Shorazana (BRI g) Karine Remels
Vagabogo Maximus (BRI ns 11) Bogomil Roshev
Vagabogo Leda (BRI ns 11) Bogomil Roshev
Cody of Jerry's Place (BRI ns 24 64) Marja Hendriks - Peperzak
Be With Me van Eyck (BRI a 33) Karine Remels
Aster Amans Gentle Happiness (ABY n) Klaudia Busova
Enchantedtails Baguera of Asiansafari (BEN n 24) Agnès Gayraud
Igor of total Eclipse (CRX e) Isabelle Degueldre
Alizee Made in Belgie (CRX ds) Joeri Vanrusselt
DK*Marseen Fujita Pearson (OSH f) Desiree Knoop

CAP behaalden:
Candy Kisses Double Forgeron (PER g 33) Ab & Joke Smid
Mc Cartney Gysmo (MCO n) Gino Lodewijckx
Mc Cartney Geronimo (MCO n 09 22) Gino Lodewijckx
Burberry de la Ferme Saint Roche (MCO d 22) Sylvia Meurer
Racoone's Gipsy (MCO f 22) Lynn Adriaens
Joysa Cats Bambino Rosso (MCO d 09) Kaat Janssen
Angus Young of Sweet Valley (MCO ns 09 22) Kurt Maene
Vixen des iles Lofoten*F DM, DVM (NFO n 09 23) Claudine Seron
Arumaï d'Hibernia (NFO f 09) Karine Mazay
Iron van de Simona's (SBI a) Michelle Breemer
L' Amigo van de Katteklauw (BRI c 03) Ronny & Claudine Vercamer - Van Poucke
Ina of Total Eclipse (CRX a 09) Isabelle Degueldre

ONDER VOORBEHOUD VAN CORRECTIES

Kortijk 18-19/11/2017

Kortijk Xpo Doorniksesteenweg 216, 8500 Kortijk

Keurmeester Cat Land
Annet Sjödin ALL Zweden
Lilli Anciau ALL België
Eric Reijers ALL Tsjechië
Veiko Saarela AL Finland
Alfred Wittich ALL Zwitserland
Allesandro Ghibaudo 1-2 Italië
Hristo Simeonov 1-2 Bulgarije
Bette Lind 1-2 Denemarken
Marcin Biernaczyk 3-4 Polen
 
 
Leerling Keurmeester CAT. Land
Francesco Cinque 3-4 Italië
Kaisa Savolainen 3-4 Finland
Vassilios Dimakos 3-4 Griekenland
Laura Scholten A Nederland
Carla Rotini 2 Italië

Pagina's

 

 

Celtic Connection

 

Felis Belgica vzw
Breisemstraat 78
3300 Tienen

BTW: BE 0897 851 596

info@felisbelgica.be

Felis Belgica Bank details

Felis Belgica vzw
363-0341701-10
IBAN: BE41 3630 3417 0110
BIC: BBRUBEBB

 

© Felis Belgica