U bent hier

Show - Resultaten

Genk 2011- Ragdoll Special


Categorie I
Best in Show Kater
Love Face Blue Moon Of Ysselsteyn (PER a 02)
Dagmar Seider
Best in Show Poes
IC Evora des Trois Nobel (PER n 03)
Albert Brouillard
Best in Show Kastraat Kater
///
Best in Show Kastraat Poes
///
Best in Show Junior
Chenet's Cloud of Love(PER ns 11)
Carol Schmidt
Best in Show Kitten
Exilion's Bizou (EXO f 03 24)
Steven Gellaerts
Category II
Best in Show Kater
CH Chriscoon Don Quiero (MCO es 22)
Suzy Eykens
Best in Show Poes
IC Titran's Suzette (NFO n 09 23)
Renée Lanser - Weissbach
Best in Show Kastraat Kater
IP Kalimba of Deli'as Castle (MCO ns 22)
Fenna Kor
Best in Show Kastraat Poes
EC/EP Maneskinn's Lensja, DM DSM (NFO n 09 23)
Renée Lanser - Weissbach
Best in Show Junior
Spectacular Spectacular Sunny Queen (SBI a)
Nadia Gamez & Javier Cubo
Best in Show Kitten
Barclay de Landerije (SBI c)
Angelique Van Der Heyden
Category III
Best in Show Kater
Jamiro v.Silvan (BUR c)
Silvia Röll - Becker
Best in Show Poes
GIC Buddahs Angels Blossom (BRI g)
Peter Zagwijn
Best in Show Kastraat Kater
EP Teh-Pah-Rak Khan Puan Yok DSM (KOR)
Heiko Kosel
Best in Show Kastraat Poes
GIC/GIP Unique Van Bois le Duc (SOM n)
Huibert & Suzan Meijer
Best in Show Junior
Jewels Choice Peaches (BUR d)
Linda Doorenmalen
Best in Show Kitten
Wildtemptation Génésie (BEN n 24)
Doriano Fecondo
Categorie IV
Best in Show Kater
///
Best in Show Poes
GIC Amarena v.Eisenstein (SIA c 21)
Waltraut Sattler
Best in Show Kastraat Kater
///
Best in Show Kastraat Poes
///
Best in Show Junior
///
Best in Show Kitten
///
Best of Best
Category I
IC Evora des Trois Nobel (PER n 03)
Albert Brouillard
Category II
CH Chriscoon Don Quiero (MCO e)
Suzy Eykens
Category III
Jamiro v.Silvan (BUR c)
Silvia Röll - Backer
Category IV
GIC Amarena v.Eisenstein (SIA c 21)
Waltraut Sattler
Huisdier
Best in Show Huisdier
Akira (HCL g 09)
Gino Lodewijckx
Veteranen
Best in Show Veteraan
EP Teh-Pah-Rak Khan Puan Yok DSM (KOR)
Heiko Kosel
Special Ragdoll
Best in Show Kater
SC DK*Seierø's Hot'N Sweet (RAG n 04)
Marian Groenendijk
Best in Show Poes
CH Zippidy Van Nipajergo (RAG a 04)
Patricia Lotz
Best in Show Kastraat Kater
Mozes Van Nipajergo (RAG a 03)
Cor Poels
Best in Show Kastraat Poes
GIP/SC Kpurrs Koala Bear (RAG a 03)
Marian Groenendijk
Best in Show Junior
Koc-Pol Cat Rita Hayworth (RAG a 04 21)
Marian Groenendijk
Best in Show Kitten
The Nordolls Heather (RAG f 03)
Marian Groenendijk


Tienen 2011- Belgisch Kampioenschap 2011


Categorie I
Best in Show Kater
IC Victor Harrewar (PER ns 03 23)
Kok Johanns-Maagdelijn
Best in Show Poes
CH Cuppycake van Rijana (PER f)
Ria & Jaap de Graaff
Best in Show Kastraat Kater
IP Spirit of the Booted Tomcat (PER d 33)
W Middelkoop
Best in Show Kastraat Poes
Lady Angel van 'T hessenhof (EXO g 02 21)
Steven Gellaerts
Best in Show Junior
Junior v.Beaty Line (PER n 03 23)
Marina Walpuski
Best in Show Kitten
Flower d'Agassac (PER w 62)
Marie-Christine Notre
Category II
Best in Show Kater
IC Faune du Domaine des Comtes de Moscone (NFO d)
William Mosconi
Best in Show Poes
IC Coonflakes Quintana Amore Mio (MCO f 09 22)
Meriam Molenaar
Best in Show Kastraat Kater
IP Titran's Ugolino (NFO n 03 22)
Pricilla Ballegooijen
Best in Show Kastraat Poes
PR Big Love's Detroit 442 (MCO gs 09 23)
Winni van Amersfoort
Best in Show Junior
Dynamicats Chasing Cars (MCO w 64)
Kitty & Dominic van Ewijk
Belgisch Kampioen Jeugd
Best in Show Kitten
Funny Boy de Wood Lake (NFO n 09)
Monique Milville
Category III
Best in Show Kater
Figaro des Nesmes (CRX ns)
Joeri Vanrusselt
Belgisch Kampioen Volwassen
Best in Show Poes
SC Jethro's Rani JW (ABY n)
Truska Otte
Best in Show Kastraat Kater
Floris of the Giant Trees (CRX a 09)
Isabelle Degueldre
Best in Show Kastraat Poes
EC/IP Samantha Rose of Thorchham (BRI g)
Roos Hellmann-van Steijn
Best in Show Junior
Nintendo van Sonswijck (BRI a)
Nathalie Smits-Peelen
Best in Show Kitten
Ollie Made in Belgium (CRX n 03)
Sonja Willems
Categorie IV
Best in Show Kater
GIC Me First of Lis-el-Mar (SIA c)
Marjolijn & Karel Ellis
Best in Show Poes
CH Roxan v.h. Vorstendonck (SIA e)
Jacqueline van Rij & Paulien Vorster
Best in Show Kastraat Kater
IP Hidcote Blamont DSM (OSH ns 03 24)
Saskia Westdijk
Best in Show Kastraat Poes
PR/CH Johpas Meoquanee (SIA d)
Jacqueline van Rij & Paulien Vorster
Best in Show Junior
Jair Jentle van Diaspora (SIA b 21)
M R Kuipers-Kossen
Best in Show Kitten
Anne-Lot van sherla's Huis (SIA b 21)
Anja van Kemenade
Huisdier
Best in Show Huisdier
///
Veteranen
Best in Show Veteraan
GIP Kyra Freya's Dotter van Thai-Noor (NFO n 09 23) - Jan & Milena van den Brink

Summer Show 19-20/08/2017

Houtemveld Tienen

Keurmeester Cat Land
Stephe Bruin ALL Nederland
Gerardo Fraga y Guzman ALL Spanje
Caroline Stoa 1-2-D Noorwegen
Marjatta Koskenkangas 1-2-D Finland
Laura Scholten 2-3-4 Nederland
Robert Lubrano 1-2-D Frankrijk
 
 
Leerling Keurmeester CAT. Land
Katia Pocci D Italië
Carla Rotini 2 Italië
Marc Girardin 3 Frankrijk

Pagina's

 

 

Celtic Connection

 

Felis Belgica vzw
Breisemstraat 78
3300 Tienen

BTW: BE 0897 851 596

info@felisbelgica.be

Felis Belgica Bank details

Felis Belgica vzw
363-0341701-10
IBAN: BE41 3630 3417 0110
BIC: BBRUBEBB

 

© Felis Belgica