U bent hier

Ragdoll

Cattery of a Cat's Tale
Tessa Schepers
Eikenlei 89
2660 Hoboken
tessa.hyerro@hotmail.com
Cattery Blue Plush
Maite Schoonbaert
Korte Ridderstraat 44
2800 Mechelen
maite.schoonbaert@telenet.be
Cattery vd Pitzenburg
Katrien Van Goethem
Potaardestraat 10
9190 Stekene
katrien.vg@hotmail.com
Cattery Explicit
Debora Wustenberghs
Steenweg 43
3540 Herk-De-Stad
debora.wustenberghs@gmail.com
Cattery of Seresian's
Chantal Salentiny
Rue De Rotheux 156
4100 Seraing
chantal.salentiny@hotmail.com
Cattery of Scala
Alona Lyubayeva
Gijzelaarsstraat 50
3200 Aarschot
alona.lyubayeva@gmail.com
 
Cattery Epic
Hendrik Thierry
Schipperstraat 60
3583 Paal (Beringen)
thierry.hendrikx@telenet.be
 
Cattery of Seresian's
Chantal Salentiny
Rue De Rotheux 156
4100 Seraing
chantal.salentiny@hotmail.com
 
Cattery Mewton
Niels Janssens
Kattestraat 40
9450 Haaltert
nielspmjanssens@hotmail.com
 

Cattery Royal Chabi's
Bjorn Callens
Beverenstraat 14
8540 Deerlijk
royalchabis@gmail.com

 
Cattery Miracles Douces
Corry Husada-Ghesquiere
Bakboord 18
NL - 9501JX Stadkanaal
ragdollcattery-miraclesdouces@hotmail.com 
 
Cattery Wikkadol
Tania Mertens
Margote 104
BE - 9260 Wichelen
doghandlers@gmail.com
 
Cattery Perfect in Blue
Chris Cremie
Schrans 20
BE - 3190 Boortmeerbeek
chris.cremie@telenet.be
 
Cattery Van Beauchadoll
Marianne Wortel
Bredaweg 64
NL - 1324XX Almere
mariannewortel@yahoo.nl
 
Cattery Chantal d/Or
Judith Toye
Gistelse Steenweg 600
BE - 8200 Sint-Andries
judith.toye@outlook.com
 

FBe Summer Show 17&18/08/2019

Houtemveld Tienen

sluiting van inschrijvingen: 3 weken voor de show of bij het bereiken van de maximun aantallen.

Zaterdag KORAT special

 

Keurmeester Cat Land
Mats Askett 1&2 Zweden
Marcin Biernaczyk 3&4 Polen
Jurgita Gustaitiene ALL Litouwen
Pia Nyman B-2-3-4 Finland
Steven Jones ALL Noorwegen
Marie Westerlund ALL Zweden
 
 
Leerling Keurmeester CAT. Land
Georges Dorgiakis 2 Griekenland
Lizz Parry 4-3 Zwitserland
Caroline Stoa 3 Noorwegen

 

 

Celtic Connection

 

Felis Belgica vzw
Breisemstraat 78
3300 Tienen

BTW: BE 0897 851 596

info@felisbelgica.be

Felis Belgica Bank details

Felis Belgica vzw
363-0341701-10
IBAN: BE41 3630 3417 0110
BIC: BBRUBEBB

 

© 2008-2019 Felis Belgica