U bent hier

Ragdoll

Cattery of a Cat's Tale
Tessa Schepers
Eikenlei 89
2660 Hoboken
tessa.hyerro@hotmail.com
Cattery Blue Plush
Maite Schoonbaert
Korte Ridderstraat 44
2800 Mechelen
maite.schoonbaert@telenet.be
Cattery vd Pitzenburg
Katrien Van Goethem
Potaardestraat 10
9190 Stekene
katrien.vg@hotmail.com
Cattery Explicit
Debora Wustenberghs
Steenweg 43
3540 Herk-De-Stad
debora.wustenberghs@gmail.com
Cattery of Seresian's
Chantal Salentiny
Rue De Rotheux 156
4100 Seraing
chantal.salentiny@hotmail.com
Cattery of Scala
Alona Lyubayeva
Gijzelaarsstraat 50
3200 Aarschot
alona.lyubayeva@gmail.com
 
Cattery Epic
Hendrik Thierry
Schipperstraat 60
3583 Paal (Beringen)
thierry.hendrikx@telenet.be
 
   
Cattery Mewton
Niels Janssens
Kattestraat 40
9450 Haaltert
nielspmjanssens@hotmail.com
 

 

 
Cattery Miracles Douces
Corry Husada-Ghesquiere
Bakboord 18
NL - 9501JX Stadkanaal
ragdollcattery-miraclesdouces@hotmail.com 
 
Cattery Wikkadol
Tania Mertens
Margote 104
BE - 9260 Wichelen
doghandlers@gmail.com
 
Cattery Perfect in Blue
Chris Cremie
Schrans 20
BE - 3190 Boortmeerbeek
chris.cremie@telenet.be
 
Cattery Van Beauchadoll
Marianne Wortel
Bredaweg 64
NL - 1324XX Almere
mariannewortel@yahoo.nl
 
   

Marian Groenendijk
Cattery The Nordolls
Noordeinde 117
NL-2742 AA Waddinxveen
thenordolls@ziggo.nl

 

Mario Groenendijk
Cattery Ragz-Tu
Noordeinde 117
NL-2742 AA Waddinxveen
mlgroenendijk@gmail.com of thenordolls@ziggo.nl

 
Cattery Purrfect Angels
Stijn 
Druyts
Zoerledorp 48
BE-2260 Zoerle-Parwijs
stijn_druyts@hotmail.com
 
Cattery van Trullemie
Shanna Olivier
Dentergemstraat 11
8780 - Oostrozebeke
shanna_olivier@hotmail.com 
 
Cattery JasLinne's
Gistelse Steenweg 600
BE - 8200 Brugge
cattery-Jaslinne@outlook.com
 
Cattery Our Star
Evelyn Braem
Oppemstraat 105
BE - 1861 wolvertem
casseau-braem@hotmail.com
 
Cattery Blue Divinity
Tania 
Vermeulen
Aalmoezenier Cuyperslaan 2B
BE - 2940 stabroek
tania.vermeulen5@gmail.com
 
Cattery Inci's
Wendy 
Volders
Rothstraat 38
BE - 3290 Schaffen
wendy.volders@hotmail.com
 

Duffel 29/02 & 01/03 - 2020

Naalstraat 43, BE-2570 Duffel ( Sporthal "POLLEPEL" )

Sluiting van de inschrijvingen is uiterlijk 07/02/2020 @ 23:59  of eerder indien de max is bereikt.

Zaterdag special MCO

Zondag special NFO

Maximum aantal katten = 300

Keurmeester Cat Land
Kristiina Rautio 1,2,D Finland
Anna Wilczek ALL Polen
Vladimir Isakov ALL Wit-Rusland
Yann-Roca Folch ALL Frankrijk
Caroline Stoa 1,2,4 Noorwegen
Magdalena Kudra 1,2,3,C Polen
Daria Lukasik 1,2,3,C Polen
Carla Rotini 1,2 Italië
 
 
Leerling Keurmeester CAT. Land
Phoebe Gu 1-2 China
Adrian Alexandru Dragota 1-2 Roemenie
Tamara Ellis 4 Nederland

 

 

Celtic Connection

 

 

 

 

Felis Belgica vzw
Tiensesteenweg 121
3380 Glabbeek

BTW: BE 0897 851 596

info@felisbelgica.be

Felis Belgica Bank details

Felis Belgica vzw
IBAN: BE89 7390 2077 6185
BIC: KREDBEBB

 

© 2008-2021 Felis Belgica