U bent hier

Norwegian Forest Cat

Cattery Gilgad's
Petra Brauer
St-Anna Strasse 3
D-51688 Wipperfürth
gilgads@web.de
Cattery de Ramatuelle
Marie-Cécile Stephany
Rue du Domaine des Waroux 119
4340 Awans
stephanycecily@hotmail.com
Cattery Du Rieu Amand
Carolyn Bacq
4, Rue des Déportés
7332 Sirault
carolynbacq@skynet.be
Cattery Frukthave
Dominique Bleyaert
Boomgaarden 8
8300 Knokke
info@cattery-frukthave.be
Cattery Starsfromnorway
Maurice Reynaers
Breisemstraat 78
3300 Tienen
maurice.reynaers@telenet.be
Cattery la BelleVanille
Dominique Houbrechts
Rue Joseph Delhalle 51
4520 Wanze
delabellevanille@skynet.be
Cattery Theodor
Giorgos Aloskofis
Socratous 7
GR-13344 Athens
giorgosalos@yahoo.gr
Cattery Elvenstar
Theodora Antoniou
17, Saggarioustreet
GR-38445 Volos
moukelis@yahoo.com
Cattery Tegai-no-tora's
Birgit Römer
Ringstrasse 2
D-35410 Hungen
tegai@freenet.de
Cattery van de Westhoek
Ivan Vanden Eynde
Meester Vlaemyncklaan 27
8660 Adinkerke
ivan.vanden.eynde1@telenet.be
Cattery av Trillemarka
Danielle Aeby
Rue Oberlanderstrasse 16
CH-1734 Tentlingen
avtrillemarka@gmail.com
Cattery Naima's
Monique Chopard
Rue Heiligbergstrasse 4
CH-8400 Winterthur
monique.chopard@bluewin.ch
Cattery Snow Tuffs
Armando Fernandes
Route d'Longwy 279
LU-1941 Luxembourg
info@snowtuffs.com
Cattery Amber Twilight
Andy Vanhaeren
Hoornstraat 94
8340 Moerkerke
cattery_twilight@hotmail.be
Cattery des Sorcières
Claudine Musick
Chemin des Sorcières 4
5170 Lustin 
claudine.musick@scarlet.be
 
Cattery Scanda
Kornelia Matloka
Wezelpad 5
BE - 3620 Neerharen 
prezespm@hotmail.com
 

Duffel 29/02 & 01/03 - 2020

Naalstraat 43, BE-2570 Duffel ( Sporthal "POLLEPEL" )

Sluiting van de inschrijvingen is uiterlijk 07/02/2020 @ 23:59  of eerder indien de max is bereikt.

Zaterdag special MCO

Zondag special NFO

Maximum aantal katten = 300

Keurmeester Cat Land
Kristiina Rautio 1,2,D Finland
Anna Wilczek ALL Polen
Vladimir Isakov ALL Wit-Rusland
Yann-Roca Folch ALL Frankrijk
Caroline Stoa 1,2,4 Noorwegen
Magdalena Kudra 1,2,3,C Polen
Daria Lukasik 1,2,3,C Polen
Carla Rotini 1,2 Italië
 
 
Leerling Keurmeester CAT. Land
Phoebe Gu 1-2 China
Adrian Alexandru Dragota 1-2 Roemenie
Tamara Ellis 4 Nederland

 

 

Celtic Connection

 

 

 

 

Felis Belgica vzw
Tiensesteenweg 121
3380 Glabbeek

BTW: BE 0897 851 596

info@felisbelgica.be

Felis Belgica Bank details

Felis Belgica vzw
IBAN: BE89 7390 2077 6185
BIC: KREDBEBB

 

© 2008-2021 Felis Belgica